![](https://symvadizo.gr/wp-content/uploads/2024/03/329332792_1520248925465312_3417587970614451272_n-scaled-e1710922143864.jpg)
Ευχαριστούμε τον Γιώργο Παπαδόπουλο και φίλους-ες από τη γειτονική Νάουσα, για την ευγενική δωρεά στο σύλλογο μας, μέσων προστασίας κατά του covid-19 αλλά και κατ’ επέκταση όλων των ιώσεων.
Τα αντισηπτικά υγρά και οι προστατευτικές μάσκες θα διανεμηθούν το επόμενο διάστημα από το Συμβαδί-ζω, όπου υπάρχουν ανάγκες.
Χέρι-χέρι, ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, συμπληρώνουμε ο ένας τον άλλον, συνεργαζόμαστε, συμπορευόμαστε, παράγουμε θετικό αποτέλεσμα κοινωνικής αλληλεγγύης, ενεργοποιούμε την ενσυναίσθηση που ΟΛΟΙ κρύβουμε κάπου μέσα μας.
Καμία και κανείς δεν περισσεύει