![](https://symvadizo.gr/wp-content/uploads/2024/03/308878316_178005128078509_6986438306149516646_n-e1710840002394.jpg)
Ευχαριστούμε θερμά την επιχείρηση “ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ” για την κατασκευή και δωρεά στο σύλλογο μας, δύο δοχείων για καπάκια, που έρχονται να προστεθούν στις καρδιές και τις ρομποτούλες μας.
Η επιχείρηση “ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ” εδρεύει στη Σκύδρα νομού Πέλλας και τα αντικείμενα της είναι πάρα πολλά όπως ενδεικτικά:
ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΙΔΗΡΟΥ
ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ ΣΙΔΗΡΟΥ
ΚΟΠΗ LASER
ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΕΛΑΣΜΑΤΩΝ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΚΙΓΚΛΙΔΩΜΑΤΑ
ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΑΥΤΟΜΑΤΕΣ ΠΟΡΤΕΣ
ΤΡΑΠΕΖΟΕΙΔΕΙΣ ΛΑΜΑΡΙΝΕΣ ΣΥΡΜΑΤΟΠΛΕΓΜΑ ΠΕΡΙΦΡΑΞΗΣ
και άλλα πολλά που μπορείτε να δείτε στην ιστοσελίδα www.kamarakis.gr
Η στήριξη των επιχειρήσεων στο έργο μας είναι σχεδόν απαραίτητη και η ανταπόκριση που βρίσκουμε από το κοινωνικό πρόσωπο των ανθρώπων τους, μας δίνει μεγάλη δύναμη να συνεχίζουμε να πραγματοποιούμε τους σκοπούς της ίδρυσης του συλλόγου μας.
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ